У Львівському кіноцентрі встановили нові крісла

У Львові тривають активні відновлювальні роботи закладів культури. Чимало робіт вже проведено в ЛКП «Львівський кіноцентр». Тут вже замінено вікна, двері, встановлено нові крісла. Ще проводитимуть роботи з доступності закладу та встановлюватимуть нову систему опалення.

 

«Цього року було проведено чимало ремонтних робіт у кіноцентрі. Зокрема, замінено вікна, двері, встановлено 176 нових крісел у залі, закуплено новий проектор, замінено ковролін. Також ще цього року будуть проводитись роботи по доступності закладу для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тривають роботи у підвальних приміщеннях. Плануємо встановити систему опалення. Дуже популярним серед мешканців мікрорайону є кіно на даху», – розповіла Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

 

Як розповідає директор ЛКП «Львівський кіноцентр» Андрій Породко, одним із відділів «Львівського кіноцентру» є «Львівська кінокомісія». Діє студія театру та кіно. «Львівська кінокомісія» – організація, яка займається промоцією та пристосуванням Львова для зйомок кіно, а також надає консультаційні послуги у сфері кіновиробництва. Тут навчають як правильно обирати команду, шукати хороші локації, щоб створити особливу атмосферу фільму та як правильно вирахувати бюджет зйомки фільму.

 

Після реорганізації державного комунального підприємства кінотеатру «Сокіл» у ЛКП «Львівський кіноцентр», тут ведуть активні ремонтні роботи, на які з 2015 до 2017 року з міського бюджету виділено близько 3 млн. 700 тис. грн.

 

Зокрема, за кошти з місцевого бюджету вже замінили частину вікон, провели реконструкцію даху із встановленням рубероїда, провели капітальний ремонт фасаду, закупили крісла в кінозал, а також створили кінотеатр на даху. Виконано чимало робіт власними силами кіноцентру зі  залученням спонсорів.

 

Протягом 2017-2018 років заплановано ремонт опалювальної системи.

 

В перспективі задля комфорту відвідувачів планують створити універсальний простір і арт-зал, а для зручності батьків з дитячими візочками та для осіб з інвалідністю – встановити пандуси.

 

Нагадаємо, Львівська міська рада 18 грудня 2014 року прийняла ухвалу про реорганізацію ДКП «Кінотеатр «Сокіл» (вул. Володимира Великого, 14-а) способом перетворення у ЛКП «Львівський кіноцентр» зі збереженням функцій кінотеатру.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ