У Львівському міському терцентрі розпочинається «Великодня вервиця»

вЛьвів соціальний. Зараз в часі підготовки до Великодніх свят в період Великого посту відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру підготувало цикл заходів «Великодня вервиця», присвячених величному християнському святу Великодню, який цьогоріч припадає на 1 травня.

Власне впродовж квітня 2016 року щотижня по п’ятницях відділення соціально-побутової реабілітації проводитиме різноманітні заходи – цікаві майстер-класи, зустрічі з духовними особами, вистави на тему Великого посту, підготовки до світлого свята Великодня.

«Організовуючи цикл заходів під гаслом «Великодня вервиця», ми закладаємо три мети: перша – це соціалізація осіб літнього віку, об’єднання навколо однієї справи, участь у спільному заході в колі одноліток; друга мета – це навчання новим умінням або відновлення призабутих, це спільні майстер-класи, творчі заняття та зустрічі; третя мета – це духовна підготовка до Великодня, це ряд зустрічей з духівниками, аби осягнути духовну велич й радість, яку несе нам Великдень. Кожне дійство циклу, як намистинка вервиці, зі змістом, з молитвою відкриє нам нові знання під час Великого посту у підготовці до Пасхи», – розповіла завідувач відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру Вікторія Тарасенко-Романів

До організації циклу заходів відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру працюватиме також у співпраці Дитячими клубами Шевченківського району, в організації для літних львів’ян цикл перед Великодніх заходів.

«В часі відзначення християнських свят важливо забезпечити нашим підопічним відчуття єдності громади, духовного піднесення, підтримки й уваги. Це ті складові, які в більшості викликають у людей радість, натхнення та задоволення від святкувань», – зазначив директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Програма циклу «Великодньої вервиці» включає заходи 1 квітня, 8 квітня, 15 квітня та 22 квітня, зокрема:

1 квітня: в Центрі денного дозвілля при храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська,175) – .Духовна сторінка на тему «Великий піст». Майстер-клас  –  виготовлення великодніх листівок в техніці квілінг.

8 квітня: в Центрі денного дозвілля при храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. С. Петлюри, 32) – Духовна сторінка на тему «Благовіщення». Майстер-клас по писанкарству за участю майстрині п. Соломії.

15 квітня: в Центрі денного дозвілля при храмі святого Климента Папи (вул. Ген. Т. Чупринки,70) – Духовна сторінка на тему «Вербна Неділя». Вистава «Бджола Мета» за участю зразкового дитячого хору Шевченківського району «Радуниця».

22 квітня: Екскурсія у пекарню. Ділимося рецептами пасок з усіх  куточків України.

Окрім цього у Світлий Великодній тиждень плануються візити до  Шевченківського гаю, участь в експозиції виробів, обмін досвідом у малюванні писанок.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ