У Львівському національному музеї відкрили виставку заслуженого діяча мистецтв Мирослава Отковича

Сьогодні, 31 березня, у Національному музеї імені Андрея Шептицького відкрилась виставка робіт народного художника, заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Отковича. Разом із поціновувачами мистецтва на відкриття завітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Цей талановитий художник вміє побачити і відтворити частинку нашої землі, частинку нашої України. І той талант, який дав Господь Бог та батьки, дозволяє творити такі речі, які завжди залишаться з нами та після нас», – зазначив Олег Синютка.

На великій ретроспективній виставці в Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького, яка присвячена 70-ти річчю Народного художника України Мирослава Отковича, представлено роботи виконані в техніці акварелі, створенні як за останній час, так і ті, що вже є класикою українського акварельного живопису.

Експоновані на виставці роботи створенні в улюблених жанрах художника – натюрморт, пейзаж (морські краєвиди, карпатські гори, екзотичні пейзажі Кипру та Чорногорії, урбаністичні види Парижу), декоративні та жанрові композиції, а також роботи на християнську тематику.

Окремо, на виставці представлено частину мистецького проекту Мирослава Отковича «1000 років Софії Київській», а саме портрети визначних політичних і культурних діячів України – Великі Київські князі Володимир та Ярослав, княгиня Ольга, княжна Анна Ярославівна, Митрополит Петро Могила, гетьман Іван Мазепа.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ