У львівському парку приваблюватимуть синиць

У суботу, 26 квітня, об 11.00 год в парку «Залізна Вода» вивішуватимуть синичники для приваблення синиць у міські парки. Метою заходу є боротьба зі шкідниками дерев, які є хорошим кормом для цих птахів.

15 синичників, які вивішуватимуть у парку, виготовлені власноруч батьками та гуртківцями Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру.

За даними науковців біологічного факультету Львівського національного університету імені І. Франка одна сім’я синиці блакитної забезпечує надійний захист від шкідливих комах упродовж року для в середньому 40 зрілих дерев.

Управління екології та благоустрою Львівської міської ради спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром сподівається, що дитяча праця за підтримки дорослих стане не лише спільним вагомим внеском у збереження міських парків, а й зразковим прикладом якісного долучення окремих груп мешканців  до покращення міської екосистеми загалом.

Додаткову інформацію Ви можна отримати, звернувшись до Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру за тел. 276-14-19.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:10, середа, 21 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:55, середа, 21 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0