У Львівському театрі ім. М. Заньковецької з колядою прощатимуться колективи з України, Польщі та Румунії

Цього тижня у храмах та при парафіях відбуваються вечори прощання з колядою. А у Львівському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1) у неділю, 7 лютого, відбудеться XIX фестиваль «Прощання з колядою». Розпочнеться захід з молитви о 14.00 год.

 

Організовує фестиваль Львівське ставропігійне братство св. ап. Андрія Первозванного з нагоди року Патріарха Димитрія (Яреми), проголошеного Українською Автокефальною Православною Церквою.

 

Участь у заході візьмуть 11 колективів з України, Польщі та Румунії. Серед них: хор Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного «Ставрос», капела бандуристів «Дзвіночок», хор церкви свв. апп. Петра і Павла, хор «Оранта» церкви Успіння Богородиці, хор церкви св. арх. Михаїла, хор «Родина» церкви Преображення ГНІХ УГКЦ, ансамбль «Коралі», хор «Хвалім Господа» (Румунія), ансамбль «Співанка» (Польща), ансамбль «Лопєнка» (Польща) та ін.

 

В часі розколяди відбудеться благодійна акція збору коштів для медичних потреб вояків АТО.

 

Фестиваль «Прощання з колядою» розпочав свою історію у 1997 році. З благословення світлої пам’яті Патріярха УАПЦ Димитрія (о. Володимира Яреми), цей захід був проведений у 1997 р. як свято розколяди для православної громади міста.

 

«Львівське Ставропігійне Братство впровадило у культурне життя міщан захід, який відбувається сьогодні практично на кожній парафії, несучи радість у колядках про народження Спасителя. За 19 років фестиваль перейшов кордони міста й області, пізніше усієї України, а п’ятий рік поспіль єднає православних вірних України і діаспори», – зазначає голова братства Юрій Федів.

 

Джерело: http://velychlviv.com/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ