У Львівському університеті провели вечір-спомин про Романа Іваничука

Сьогодні, 1 грудня, у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка провели вечір-спомин про письменника, Героя України, лауреата Шевченківської премії, почесного голову “Просвіти”, Почесного доктора Львівського національного університету імені Івана Франка Романа Іваничука “Благослови, душе моя, Господа…”. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

“Українську націю формують наші досягнення, наші традиції, а головним чином – видатні постаті, люди, які у свій час відновили українську державу. Серед таких особистостей – наш земляк Роман Іваничук. Світла пам’ять про прекрасного письменника, великого громадянина, справжнього патріота України, творця нашої державності, людини слова і діла назавжди залишиться в серцях українців. Адже всі його твори і вся його діяльність були спрямовані на ідею повернення українців до своїх витоків. Він вперто й цілеспрямовано передавав людям свою віру у зміни в Україні, – зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. – Напевно найкращою пам’яттю про Романа Івановича буде те, що ми читатимемо його твори і продовжуватимемо втілювати його велику українську ідею”.

 

Варто зазначити, що вечір-спомин провели з ініціативи Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка за підтримки Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Довідка.

Роман Іваничук – автор близько 15 історичних романів, кількох повістей і збірок новел. Його твори перекладені на французьку, російську та інші мови. Романи і повісті: “Мальви” (1968), “Черлене вино” (1977), “Манускрипт з вулиці Руської” (1979), “Вода з каменю” (1982), “Четвертий вимір” (1984) та інші. Письменник пішов із життя 17 вересня цього року на 87-му році. Поховали Романа Іваничука на Личаківському кладовищі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0