У львівському військовому госпіталі планують збудувати вертолітний майданчик

Керівництво військового госпіталю у Львові планує в недалекому майбутньому побудувати на території медичного закладу корпус із вертолітним майданчиком. Як зазначив начальник військово-медичного центру Західного регіону Іван Гайда, наразі це лише мрії, передає «Вголос».

 

«Ми плануємо на території госпіталю побудувати корпус із бетонно-металічною конструкцією для вертолітного майданчика для евакуації поранених. Звідти за допомогою ліфтів опускатимемо бійців або в операційні, або у відділення інтенсивної терапії. Але це поки що наші мрії. Спочатку треба зробити план візуалізації, після того ми виходимо на міністра оборони з проханням підтримати наше бажання, а вже далі після його затвердження візьмемося за проектно-кошторисну документацію», – підкреслив Іван Гайда.

 

Окрім того, він наголосив на тому, що госпіталю не вистачає земельних ділянок, які було анексовано з боку різних структур.

 

«Коли була вседозволеність щодо земель Міністерства оборони з боку інших структур і приватних осіб, у нас анексували два військові містечка: на вулиці Чернігівській, де було овочесховище, і містечко №212. На Чернігівській можна було побудувати нормальний свічкоподібний будинок. На його місці, до речі, є будинок, але, думаю, якби там побудували службові квартири для медперсоналу центру, то й бойова готовність була б кращою. В результаті анексії містечка №212, де було кілька відділень: психіатричне, туберкульозне, травматологічне та інфекційне, – нам довелося або переміщати, або фактично заново відроджувати ці клініки», – пояснив Іван Гайда.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0