У Львові штрафували водіїв, які паркуювались на місцях для людей із інвалідністю

У Львові штрафували водіїв, які паркуювались на місцях для людей із інвалідністю

У неділю, 10 квітня патрульні Львова об‘їхали кілька закладів громадського харчування та супермаркетів де на паркувальних майданчиках передбачені місця для людей з обмеженими фізичними можливостями. До таких мір вдалися, адже отримували скарги від Спілки Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО, про те, що такі місця практично завжди займають люди без фізичних вад.

Як повідомили у Патрульній поліції Львова, лише у Шевченківському районі Львова винесли п‘ять постанов за не виконання дорожньої розмітки 1.30 (Позначає місця стоянки транспортних засобів, які перевозять людей із інвалідністю чи на яких установлено розпізнавальний знак «Інвалід») . Штраф за таке – 255 грн.

“Ще п‘ять постанов винесли в інших районах міста. Провели профілактичні бесіди з понад двома десятками водіїв. Також кільком закладам зробили зауваження, адже вони не облаштували паркомісця для людей з особливими потребами. Більшість громадян з розумінням поставилися до зауважень, хоча й були такі, як директор одного із закладів харчування, який сказав, що зріже знак, бо це його територія і його право. Так він відреагував на те, що патрульні робили зауваження їхнім клієнтам.

Давайте спільними зусиллями зробимо так, аби люди із обмеженими можливостями відчували себе повноцінними членами суспільства”, – йдеться у повідомленні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ