У Львові бійці АТО отримають 100 тисяч гривень допомоги

У 2018 році, відповідно до «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції», 1000 бійців АТО зі Львова отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

 

За інформацією, учасники бойових дій можуть звернутися по матеріальну допомогу за адресою: вулиця Пекарська, 41, де їх зареєструє громадська комісія із захисту інтересів учасників АТО у спеціальний список.

 

«Місто не має можливості виділяти землю, тому ми допомагаємо учасникам АТО фінансово. Цю компенсацію на вирішення соціально-побутових питань бійці можуть скерувати на освіту та інші необхідні для життя речі. За час дії Програми вже 1 100 учасників АТО отримали допомогу у розмірі 100 тисяч грн», – зазначили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради. Відомо, що перші 100 осіб виплати отримали у грудні 2016 року. У 2017 році таку допомогу надали 1000 особам, у 2018 році – вже 159 воїнам АТО.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ