У Львові декомунізували вулиці Петровського та Мележа

У Львові під декомунізацію поки потрапили лише дві вулиці. Про це розповів корреспондентуУНН в.о. начальника управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз.

“Від львів’ян ми мали чимало пропозицій щодо перейменування вулиць. Зокрема львів’яни бажали перейменувати вулиці Шумського, Бажана через те, що ці особи мали причетність до комуністичного режиму. Також були побажання перейменувати вулиці — Ветеранів, Кооперативна, Народна. Однак по закону ці вулиці не підпадають під декомунізацію. У Львові перейменують дві вулиці — Петровського та Мележа. Зокрема, вулицю, названу на честь радянського державного діяча Григорія Петровського, вирішили не перейменовувати і приєднати до сусідньої вулиці Сосюри. Ще одна вулиця, яка підпала під декомунізацію — це вулиця Мележа. Зважаючи на те, що ця вулиця належить до промислової території, то її приєднали до сусідньої”, — розповів М.Мороз.

Крім того, комісія вирішила винести на широке громадське обговорення перейменування вулиці у Сихівському районі, названої на честь радянського генерал-лейтенанта Дмитра Карбишева. Рішення щодо перейменування цієї вулиці буде прийняте вже наступного місяця.

Як розповів М.Мороз, у фінансову плані таке перейменування не буде надто затратним.

“Господарське управління міста займеться формуванням нових поштових адрес. Ці вулиці не є великими, мова йде про один будинок на Петровського та два будинки на вулиці Мележа. Районна адміністрація міста має замінити таблички та поштові адреси. В даному випадку це буде дуже дешево”, — розповів в.о. начальника управління культури Львівської міської ради М.Мороз.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ