У Львові демонтували понад 20 відкритих літніх майданчиків

Працівники КП «Адміністративно-технічного управління» з початку сезону демонтували у Львові 20 незаконно встановлених відкритих літніх майданчиків. Цього тижня демонтовано ще 1 майданчик на вул. Кульпарківська,129, та 2 майданчики на вул. Чернівецькій.

 

На вимоги КП «Адміністративно-технічного управління» власниками добровільно демонтовано 5 відкритих літніх майданчиків, з них 3 майданчики – у Франківському районі, та 2 –  у Залізничному.

 

«Демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано. У разі виявлення такого майданчика, власнику скеровується вимога узаконити розміщення майданчика або термін дії паспорта на його розміщення, чи добровільно його демонтувати. Якщо підприємець не здійснює ніяких кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то її демонтують примусово», – наголошують в КП «Адміністративно-технічне управління».

 

Додамо, що власники можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків.

 

Довідка

 

КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює демонтаж відкритих літніх майданчиків відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.2016р. «Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 р. № 2452 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ