У Львові до 1 листопада підприємці повинні демонтувати усі літні майданчики

У Львові суб’єкти підприємництва розпочали демонтаж літніх майданчиків, які функціонують у місті щорічно з 1 квітня до 1 листопада. У 2017 році 254 літні майданчики на території міста отримали паспорти і дозвіл на облаштування цих сезонних об’єктів. Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що ці тимчасові споруди потрібно до 1 листопада демонтувати. Якщо ці роботи виконано не буде, то районні адміністрації примусово демонтують майданчики. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Цьогоріч у Львові з 1 квітня до 1 листопада функціонувало 254 сезонних об’єкти – літніх майданчиків, які мали паспорти об’єктів. У Львівській міській раді видають дозволи на встановлення літніх майданчиків. Основною умовою отримання дозволу є дотримання архітектурно-художніх вимог. Якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують свої літні майданчики до 1 листопада, то ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу, що здійснюватиметься районними адміністраціями міста із відшкодуванням власниками витрат на демонтаж.

 

Довідка

 

Відкритий літній майданчик – стаціонарний або тимчасовий (щоденного демонтажу) пункт ресторанного бізнесу, який розташовується біля стаціонарного закладу (ресторану, бару, кафе, їдальні) або ж і без прив’язки до нього в теплий сезон року – з 1 квітня до 1 листопада – і не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ