У Львові медалями відзначили демобілізованих бійців АТО

Нагороди знайшли героїв через декілька місяців після їх демобілізації з лав Збройних Сил України, повідомив Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів).

 

Мешканці міста Львова молодший лейтенант Олександр Власенко, сержант Артур Пилипенко та солдат Петро Партика були призвані на військову службу під час однієї з хвиль часткової мобілізації. Не ховались, не бігали від воєнкома: у найгарячіші місяці 2014-2015 років з честю виконували бойові завдання у складі підрозділів сил Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

 

«Про себе тоді ніхто не думав. Україна в небезпеці – значить потрібно братись за зброю, відставляти убік мирні діла і ставати солдатами»,  – говорить молодший лейтенант запасу Олександр Власенко.

 

Зазначимо, що у серпні 2014 року молодший лейтенант Олександр Власенко отримав поранення. Поблизу населеного пункту Старобешево на Донеччині його підрозділ потрапив під артилерійський обстріл проросійських терористів.

Військовий комісар Галицько-Франківського об’єднаного районного військового комісаріату міста Львова підполковник Олександр Кудінов, у відповідності до Указу Президента України від 8 травня 2015 року, вручив хлопцям медалі «Захиснику Вітчизни».

 

«Виконувати таку місію надзвичайно приємно. Вручати заслужені ратною працею нагороди справжнім бойовим офіцерам та солдатам нашого війська, – каже районний військовий комісар. – Ми постійно уточнюємо списки особового складу, які були нагороджені, але через певні обставини не змогли отримати відзнаки. Всіляке буває: перевели з одного підрозділу в інший, або поранення і госпіталь, а там демобілізація. Знаходимо хлопців та вручаємо нагороди, якими держава відзначила їхній солдатський подвиг».

 

Воєнком зазначає, що демобілізовані солдати та офіцери після служби в АТО повернулись до своїх звичних занять. Але жваво цікавляться тим, які зміни відбуваються у війську. Не виключають того факту, що повернуться на військову службу за контрактом. Адже українська армія потребує професійних воїнів, перевірених ділом під час реальних боїв.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ