У Львові на порушників благоустрою складають протоколи

За минулий тиждень працівники відділу нагляду за станом благоустрою склали 93 вимоги та 6 протоколів порушень «Правил благоустрою м. Львова». Під час обстежень інженери сектору нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» найбільше вимог склали у Франківському районі м. Львова – 33 вимоги, у Личаківському – 25 вимог, Галицькому – 19 та у Сихівському – 16. Також у Сихівському районі було складено 6 протоколів. Про це інформує ЛМР.

 Найбільше порушень виявлено відповідно до пункту 20.1.23 «Правил благоустрою м. Львова», а саме: забруднення територій, вулиць тощо, викликане самовільним виконанням будівельних, ремонтно-будівельних робіт (без отримання дозволу районної адміністрації), п. 20.1.24 – самочинне встановлення літніх майданчиків, відгороджень, постійних і тимчасових огорож. Також спостерігалось порушення пункту 20.1.14 – складування тари, конструкцій, виробів на вулицях, площах, зелених зонах, прибудинкових територіях тощо без дозволу та п. 20.1.17 – забруднення території, вулиці тощо, викликане виконанням будівельних робіт понад нормативні терміни, вказані у дозволі.

Нагадаємо, що з початку місяця було складено 164 вимоги та 13 протоколів порушень «Правил благоустрою м. Львова».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ