У Львові нагородили найкращих спортсменів

У Львові з нагоди відзначення Дня спорту на розширеному засіданні виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, яке провели спільно з колегією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, нагородили найкращих спортсменів та тренерів Львівської області. Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

 

Найкращим тренерам та спортсменам Львівщини, які досягли успіхів у своїх видах спорту, урочисто вручили кубки та подяки.

 

Нагороджував та вітав спортсменів голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

 

Заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода нагадав, що сьогодні День спорту: «Сьогодні особливий день, адже ми вже третій рік поспіль святкуємо День спорту. Воно й недивно, адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу. І сьогодні в честь цього свята нагородили найкращих спортсменів, тренерів та директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ