У Львові не вивезено 333 майданчики зі сміттям

У всіх районах Львова є майданчики, де накопичилось сміття. Перевізники працюють, аби прибрати ці майданчики, однак, стверджують, що не мають куди вивозити. Загалом по місту станом на сьогодні сміття не вивезено з 333 майданчиків. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Зранку було не вивезено 31 з 61 майданчика зі сміттям. В обід сміття почали вивозити», – зазначив заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

 

У Залізничному районі не вивезено 97 майданчиків зі сміттям, про що зазначила голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах.

 

«На сьогоднішній день не вивезено 56 майданчиків зі сміттям», – зазначила заступник голови Личаківської районної адміністрації Галина Гладяк.

 

«Станом на сьогодні переповнено та не вивезено 28 майданчиків», – повідомила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

 

У Франківському районі зранку було не вивезено 71 майданчик зі сміттям, про що повідомив голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

 

«Не вивезено 50 майданчиків зі сміттям», – зазначив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ