У Львові обговорили бізнес-план проекту багатофункціонального комплексу

Сьогодні, 14 лютого, відбулась презентація звіту 1-го етапу розробки техніко-економічного обґрунтування та попереднього бізнес-плану проекту багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу) у місті Львові. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Спорудження багатофункціонального комплексу дозволить проводити у Львові події за участю понад 1000 осіб. Конференц-центр може використовуватися для проведення як ділових подій (конгреси, конференції, виставки, симпозіуми, форуми), так і для культурних (фестивалі, концерти).

 

«Відповідно до стратегії міста, сфера ділової гостинності є однією із пріоритетних напрямків розвитку Львова. Кількість проведених у Львові конференцій, виставок та симпозіумів щороку зростає. Потужний економічний та інтелектуальний ефект конференц-індустрії для міста підтверджує світовий досвід.

 

Зараз ми активно працюємо над просуванням Львова як місця проведення масштабних міжнародних подій. Проте відсутність належного приміщення, яке могло б умістити понад 1200 осіб одночасно, суттєво обмежує можливості Львова на європейській арені.

 

Згідно з дорожньою картою будівництва багатофункціонального комплексу, виготовлення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та попереднього бізнес-плану проекту багатофункціонального комплексу стане першим кроком до вирішення цього завдання», – зазначила директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук.

 

«Сьогодні є презентована компанія, яка виграла тендер, – компанія JLL, яка, власне, займалася розробкою проекту мультифункціонального комплексу в Дубаї на World Expo. Тобто, це компанія з міжнародним іменем. Сьогодні вони презентують першу з трьох стадій розробки техніко-економічного обґрунтуванню, що для нас є дуже важливим. Власне, при розробці було проаналізовано ряд подібних досвідів у сусідніх країнах, зокрема,  для нас, як для Львова, був достатньо цікавим і важливим досвід Кракова. Для нас є важливим в тому, що станом на сьогодні є активний ріст ринку»,- відзначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

 

«Наше завдання, як професійної компанії, – проаналізувати ринок, крім того проаналізувати можливості Львова на міжнародному ринку та дійти висновку, який має бути об’єкт для того, щоб він був життєздатним і комерційно привабливим. Як результат цього дослідження, ми констатуємо, що попит є. Не лише у Львові, але і в усіх українських містах відсутній майданчик, який міг би прийняти професійні заходи на національному та міжнародному рівнях. Тому, аналізуючи це, ми маємо попередню концепцію, яка включає будівництво великої зали на 2-2.5 тис. людей»,- додала Любов Цапенкова, менеджер проекту компанії JLL.

 

Нагадаємо, рішенням сесії міської ради від 26 лютого 2015 року на вул. Стрийській – Кільцева дорога (А, Б) було зарезервовано земельну ділянку під будівництво багатофункціонального комплексу.

 

30 грудня 2015 року на сесії Львівської міської ради ЛКП «Агенція з підготовки подій» було надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва багатофункціонального комплексу (конгрес-центру та виставкового залу).

 

4 квітня 2016 року відбулося громадське обговорення для врахування інтересів громадськості при проектуванні конгрес-центру у Львові.

 

29 липня 2016 року ЛКП «Агенція з підготовки подій» оголосила тендер на виготовлення ТЕО та попереднього бізнес-плану проекту багатофункціонального комплексу у м. Львові. Конкурсні торги тривали до 31 серпня.

 

14 вересня 2016 року визначено переможця тендеру.

 

13 жовтня 2016 року ЛКП «Агенція з підготовки подій» уклала договір з міжнародною консалтинговою компанією Jones Lang LaSalle Incorporated (JLL) (ТОВ «Джонс Ленг Ласаль») про надання послуг з розробки ТЕО та попереднього бізнес-плану проекту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ