У Львові обговорили стратегію розвитку області на наступні роки

У середу, 7 вересня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського відбулося обговорення проекту Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Львівської області на 2016 – 2018 рр. Про це повідомили у департаменті економічної політики облдержадміністрації.

 

У нараді взяли участь члени експертних груп з розробки Плану реалізації, представники органів влади та громадськості.

 

“Наше завдання – зробити План реалізації робочим документом, своєрідною дорожньою картою для кожного суб’єкта регіональної політики: від громадських організацій до органів влади”, – наголосив  Ростислав Замлинський.

 

За словами директора департаменту економічної політики Романа Филипіва, в остаточний варіант документу увійшли 222 проектні ідеї від громадських організацій, депутатів різних рівнів, органів місцевого самоврядування. “Ці проектні заявки в майбутньому мають стати основою для регіональних програм, проектів міжнародної технічної допомоги та інших заходів, що фінансуються з бюджетних та позабюджетних джерел”, – зауважив посадовець.

 

План заходів з реалізації Стратегії передбачає узагальнення проектних ідей за п’ятьма напрямками: “Конкурентоспроможна економіка”, “Якість життя”, “Відкриті кордони”, “Розвинуте село”, “Туристична привабливість”.

 

Примітно, що найбільше проектів було запропоновано в рамках стратегічної цілі “Якість життя” – в остаточний варіант Плану заходів увійшло 113 проектних ідей: від програми розвитку освіти до будівництва та модернізації об’єктів соціальної інфраструктури.

 

У результаті – вирішено врахувати зауваження громадськості та надати доопрацьований документ для розгляду обласною радою.

 

Нагадаємо, розробка Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Львівської області на 2016 – 2018 рр. розпочалася одразу після затвердження Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року в березні і тривала півроку. Згідно з розпорядженням голови ОДА було створено 5 робочих груп для кожної стратегічної цілі для відбору проектів, які охопили понад 100 експертів із різних галузей.

 

Ознайомитися із Планом заходівкаталогом проектів до Плану заходівпрезентаційними матеріалами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ