У Львові обиратимуть нових Почесних Амбасадорів міста

Цього року Львів вже втретє обиратиме Почесних Амбасадорів. Прийом заявок розпочнеться 8 червня і триватиме 100 днів, після чого спеціальна комісія визначить переможців.

Як інформує прес-служба ЛМР, звання Почесного Амбасадора Львова присвоюють на два роки. Воно передбачає активну діяльність з промоції наукового, культурного, ділового та туристичного потенціалу міста.

 

Програма Почесних Амбасадорів, ініціатором та реалізатором якої є Lviv Convention Bureau (ЛКП «Львівське конференц-бюро»), стартувала у 2015 році. Зараз вона нараховує 21 Почесного Амбасадора, котрі, використовуючи свій авторитет та професійні знання, сприяють промоції Львова у професійних ділових колах.

 

«Завдяки  роботі з нашими Почесними Амбасадорами, минулого року ми, зокрема розробили та запустили програму підтримки та промоції науки «Львів науковий», – зазначає директор Львівського конференц-бюро Ліна Остапчук.

 

Прийом заявок на конкурс триватиме 100 днів – з 8 червня до 15 вересня 2017 року. Номінувати кандидатів на звання Почесного Амбасадора Львова можуть вищі навчальні заклади, суб’єкти туристичної діяльності, громадські організації, спілки та інші гравці сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій та культури, а також органи місцевого самоврядування. Щоб номінувати особу на звання Почесного Амбасадора Львова, потрібно заповнити реєстраційну форму кандидата і додати два рекомендаційні листи.

 

Розгляд заявок кандидатів та обрання переможців відбудеться до 30 вересня 2017 року під час засідання спеціальної комісії. Серед кандидатів оберуть не більше 12 Почесних Амбасадорів. Церемонія нагородження нових Амбасадорів Львова відбудеться в листопаді цього року. Почесні Амбасадори вестимуть діяльність протягом двох наступних років.

 

При відборі фіналістів комісія братиме до уваги такі критерії: тісний і тривалий зв’язок зі Львовом, успішність у ділових колах, лідерські здібності, наявність команди та послідовників, високий авторитет і хороша репутація у своїй галузі, публічна упізнаваність та висока моральність кандидатів. Важливим фактором є особиста участь кандидатів в організації та проведенні конференцій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ