У Львові облаштують 5 нових майданчиків для паркування автотранспорту

Сьогодні, 22 грудня на пленарному засіданні внесли зміни до ухвали міської ради від 27.01.2011 №120 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова».

Ухвала передбачає внесення змін до переліку земельних ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів. Йдеться про зміни в частині облаштування нових майданчиків для паркування транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, відповідно до ухвали, перелік ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів, доповнено такими земельними ділянками:вул. Б Хмельницького, 200; вул. Рудненська, 14; вул. Тершаковців, 1-б; вул. просп. Червоної Калини, 18; вул. Торф’яна,25.

 

При організації конкурсів з визначення операторів паркування автотранспорту, департамент житлового господарства та інфраструктури має забезпечити контроль за збереженням зелених насаджень, розміщених на вказаних земельних ділянках.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ