У Львові обрали компанії – обличчя міста

3 листопада в межах Міжнародного економічного форуму відбулась церемонія нагородження переможців XVII Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста-2016». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Цього року до участі в конкурсі зголосилася 31 компанія, 24 з них були допущені до II етапу голосування. Перемогу у номінаціях здобуло 14 компаній. А володарями «Гран-прі» стали одразу дві компанії.

 

«Обличчя міста» – це справжнє свято підприємців і підприємств, які працюють для слави нашого міста. Ви розробляєте нові проекти й ідеї – й успішно втілюєте їх в життя, таким чином змінюючи економіку обличчя міста. Ми пишаємось нашими підприємцями, нашими підприємствами та їхніми досягненнями. Успішних вам інвестицій, нових проектів і звершень», – зазначила Вікторія Довжик, в.о. начальника управління економіки Львівської міської ради.

 

Так, «За розвиток нового напрямку діяльності – виробництво міського пасажирського електро- та автотранспорту і зростання обсягів реалізації продукції більш ніж у два рази» було нагороджено ПАТ «Концерн Електрон», а за  «10-річну професійну діяльність на ринку професійних тренінгів та навчань, розробку 300 авторських навчальних програм і методик та бізнес-планування інвестиційних проектів у 19 областях України, у тому числі – у Донецькій та Луганській областях» – нагороджено ТзОВ «Територія бізнесу».

 

«Хочу висловити подяку організаторам, які проводять «Обличчя міста». Дуже приємно, що концерн «Електрон» отримує гран-прі. Львівщина стає лідером в розвитку економічного потенціалу. Це дає наснагу, впевненість і оптимізм для подальшого руху вперед. Хоча, поряд з цим, постає багато викликів. Але ми готові до них. Не обов’язково чекати на прихід зарубіжних інвесторів – ми можемо самотужки вкладати власні кошти і виробляти продукцію, яка відповідає європейським стандартам», – підкреслив Юрій Бубес, генеральний директор концерну «Електрон».

 

«Отримати гран-прі надзвичайно приємно, адже  цьогоріч ми відзначаємо 10-річчя діяльності нашої компанії. Ми довго йшли до головної нагороди, і я дякую команді, яка працює фактично у всіх регіонах України. Це – результат нашої роботи», – додав Андрій Якимів, президент Групи компаній «Територія Бізнесу».

 

Конкурсантів оцінювали із врахуванням думки громадських організацій, бізнесу, наукових кіл, органів влади. Усі небайдужі мешканці Львова могли висловити свою підтримку улюбленим та гідним, на їхній погляд, компаніям та підприємцям за допомогою інтерактивного голосування на веб-сторінці Львівської торгово-промислової палати.

 

«Щороку ми нагороджуємо компанії Львова, які гідно представляють наше місто. Особливістю XVII конкурсу «Обличчя міста» є велика активність компаній, що є представниками малого бізнесу – цього року їх до фіналу конкурсу дійшло аж п’ятеро. Перемога в «Обличчі міста» – це, насамперед, висока оцінка діяльності компанії громадою», – підсумував Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ