У Львові офіційно розпочалися «Дні Хорватії у Львові»

Уже четвертий рік хорвати привозять до Львова частинку своєї культури, історії, традицій. Цього року у фестивалі «Дні Хорватії» у Львові візьмуть участь близько 50 осіб. В програмі фестивалю, який розпочався сьогодні о 17.00 год. в Італійському дворику урочистим відкриттям за участю Надзвичайного і Повноважного посла Хорватії в Україні Томіслава Відошевіча, є виступи хорватських колективів, зокрема етногурту «Branimir» з Бенковця та «Tovareća mužika» з містечка Салі, фотовиставка з надзвичайно мальовничого острова Дугі Оток, поціновувачі живопису зможуть відвідати виставку хорватської художниці Наді Зоре, що відкриється в суботу о 16.00 год. в галереї «Примус».

 

Всіх охочих скуштувати традиційну хорватську їжу запрошують до Музею ідей, де впродовж двох днів хорватські кухарі готуватимуть смачні страви. До цьогорічного фестивалю вже за традицією долучиться і народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» ЛНУ ім. І. Франка.
«Ми щиро раді вітати усіх тут, уже на традиційному 4-ому фестивалі «Дні Хорватії у Львові». Ми щиро дякуємо ГО «Біла Хорватія», яка, насправді, так люблячи свою країну і свої міста, приїжджає до нас поділитися своєю любов’ю, своєю культурою, своїми традиціями. Всі ми прекрасно з вами знаємо, що все творять люди. І саме завдяки ось таким культурним подіям, завдяки таким культурним обмінам ми всі стаємо мудріші. Ми будуємо наше майбутнє, ми будуємо майбутнє нашого міста. Хочу подякувати усій Хорватії за підтримку, за співпрацю і щиро сподіваємося на розширення її у різних галузях», – сказала Наталія Бунда, директор департаменту розвитку Львівської міської ради.

 

Крім культурних подій фестивалю, відбудеться ще два заходи – «Бізнес-форум», на якому хорватські підприємці поділяться своїм досвідом у розвитку малого та середнього підприємництва, а також заплановано спортивну подію – товариський матч між командами ЛНУ ім. І. Франка та гурту «Tovareća mužika».

 

Партнери фестивалю: Львівський історичний музей, Музей ідей, Львівська міська рада, місто Новаля, туристична агенція Дугі Оток, Задарська жупанія, Винарня Шкауль.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ