У Львові оголосили конкурс на посаду головного лікаря «Охматдиту»

Сьогодні управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посади головного лікаря «Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит». Відповідне оголошення опубліковано на сайті Львівської обради в рубриці «Оголошення».

 

Умови оплати праці головного лікаря комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» визначають у контракті, вони не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством. Керівнику нараховують заробітну плату в межах фонду оплати праці, виходячи з установлених:

 

Відповідно до кваліфікаційних вимог, майбутній головний лікар «Охматдиту» повинен мати повну вищу освіту за напрямом підготовки «Медицина», вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Організація управління охороною здоров’я», а також працювати лікарем не менше ніж 10 років і не менше як 8 – за фахом «Організація управління охороною здоров’я».

 

Посадовець має вільно володіти державною та іноземною мовами, не бути пенсіонером і мати власне бачення розвитку медичного закладу.

 

Документи на участь у конкурсі приймає до 14 квітня 2016 року включно юридично-кадровий відділ управління майном спільної власності Львівської обласної ради за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 14, ІІІ поверх, каб. №6.

 

Через тиждень після завершення прийому документів, 21 квітня, відбудеться перше засідання комісії з конкурсного відбору.

 

Нового головного лікаря «Охматдиту» мають призначити в середині травня на сесії обласної ради. Наразі обов’язки головного лікаря Львівської дитячої клінічної лікарні «Охматдит» виконує Іван Семків, який упродовж 25-ти років на різних посадах працював в «Охматдиті».

 

Нагадаємо, 26 лютого в. о. головного лікаря Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» Вальдемар Надіжко написав заяву на звільнення. Причиною цього, за його словами, стала «неможливість плисти в човні, який постійно розгойдують».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ