У Львові оновлюють кабінети природничо-математичного циклу

Аби підвищити ефективність викладання предметів природничо-математичного циклу, у Львові впроваджують сучасні методи у навчальному процесі. Процес розпочали з кабінетів фізики, які востаннє централізовано оновлювали більш, ніж 20 років тому. Про це повідомляє прес-сужба ЛМР.

 

«22 школи міста Львова до кінця цього року отримають мультиборди і що найважливіше, що вчителі заздалегідь почали вчитися на них працювати. Важливо, щоби вчителі були готові, щоб із завтрашнього дня активно працювати.

 

Дуже важливо, щоби мешканці, проживаючи в місті, мали комфорт. Для цього важливо, щоби люди мали хорошу роботу. А щоб мати хорошу роботу, треба бути добре навченим. Тому рівень освіти в школі – є одним з тих ключових задач, яку ми ставимо перед собою.

 

Як ви знаєте, Львів завжди був славним своєю наукою. І сьогодні у Львові орієнтовно 20% є ріст галузі ІТ в рік, ми відродили середнє машинобудування. Це нові трамваї, нові тролейбуси, електробуси. Тому важливо, щоби діти навчаючись на уроках фізики, хімії мали можливість мати найсучасніше обладнання.

 

Що в світі тільки з’являється – важливо, щоби воно було у Львові. В цьому році ми закупили 22 мультиборди і наша задача, щоб у наступному році кожна школа міста Львова мала такі мальтиборди. Завдяки їм можна зовсім по-іншому зрозуміти фізику, хімію, математику. Також ми витрачаємо кошти на нове обладнання. В світі все міняється і важливо, щоби був інтерес. Ми особливу увагу приділяємо на технічні спеціальності. Тому що, люди повинні мати хорошу роботу, а інвестор буде іти в місто тільки у тому випадку, коли будуть навчені спеціалісти, які будуть готові працювати. А ми, власне, хочемо мати наукоємкі виробництва у Львові. Тому фізика, хімія, математика для нас є дуже важливими.

 

Тому на наступний рік ми повинні потратити кошти, щоб максимально забезпечити наші кабінети всім необхідним. Поза тим, що ми витрачаємо кошти на ремонти, ми починаємо активно наповнювати наші школи найсучаснішим обладнанням.

 

Ми мультиборди не зовсім планували в 2015 році на 2016 рік. Але, коли ми поспілкувалися з нашим ІТ-кластером, коли ми подивилися, що робиться в світі в плані навчання, ми відкоригували бюджет і ми знайшли такі можливості. Процес навчання в школі має свою динаміку і свій обмежений час. Не можна відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Цьогоріч сучасними кабінетами фізики облаштували 22 школи міста, для яких придбали 22 мультитач-панелі із вмонтованим комп’ютером на суму 2 999,1 тис. грн. та 20 комплектів демонстраційного й лабораторного обладнання на суму 3 499,2 тис. грн.

 

Окрім цього, ІТ-компанія Nravo розробила спеціальний конструктор та програмне забезпечення для вивчення теми «Електрика» у міських школах.

 

«Ми хочемо зацікавити учнів вивчати фізику, показати, що це наука про світ, який нас оточує, а фізичні процеси та закони найкраще пізнаються під час експерименту, – зазначає розробник, директор компанії «Nravo» Андрій Табачин. – Наявне на ринку обладнання має багато недоліків та обмежень. Тому ми поставили перед собою завдання – розробити конструктор, який буде повністю покривати розділ електрики, а це – чверть навчальної програми, та враховувати існуючі проблеми. Набір має бути цікавим, сучасним, автономним, легким у використанні та зберіганні, повинен поєднувати класичні підходи з інноваційними методиками. Усі матеріали та програмне забезпечення для комп’ютерів та мультибордів – українською мовою».

 

На сьогодні виготовлено декілька взірців конструктора, які активно тестують у школах Львова, зокрема – й у Львівській класичній гімназії. Конструктор є унікальним, і в ньому присутні винаходи, які зараз патентують. Промислове виробництво у Львові планують розпочати вже наступного року.

 

Відзначимо, що окрім цього для Львівської класичної гімназії при ЛНУ ім. І. Франка у 2016 році коштом міського бюджету придбали інтерактивний дисплей на суму 140,0 тис. грн. та ноутбуки на суму 109,0 тис. грн.

 

Також цього року для всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова закупили комп’ютерні класи на суму 12,4 млн грн. А вже наступного року за кошти бюджету розвитку планують придбати обладнання для кабінетів фізики на загальну суму 4 млн. грн. На закупівлю інтерактивних мультитач-панелей із вмонтованим комп’ютером у бюджеті передбачено асигнування у розмірі 2,5 млн. грн.

 

Нагадаємо, загалом цього року проведено ремонтні роботи у 81 школі. Відкрито 14 груп у дошкільних навчальних закладах та 33 групи короткотривалого перебування дітей. Сучасними кабінетами фізики облаштовано 22 школи міста. Окрім цього, затверджено програму «Успішний педагог», переможці якої отримали по 25 тис. грн.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0