У Львові підсумували роботу проекту «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям»

У п’ятницю, 16 вересня, у Львові відбулася прес-конференція за підсумками роботи п’ятого міжнародного проекту, спрямованого на надання медичної допомоги дітям з килоїдними рубцями та контрактурами внаслідок опіків «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Українсько-американський соціальний проект під керівництвом Геннадія Фузайлова «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» уже вп’яте збирає спеціалістів, які рятують маленьких пацієнтів від наслідків опіків різного ступеня важкості. Проект об’єднав 10 висококваліфікованих спеціалістів з провідних клінік, університетів США та команди фахівців Intersono Medicover Group, опікового центру 8-ї МКЛ м. Львова, МДКЛ м. Львова та ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ», а також групи волонтерів – студентів старших курсів ЛМНУ ім. Д. Галицького.

Унікальність проекту у тому, що його метою є надати якісну медичну допомогу дітям та паралельно проводити навчання медичного персоналу. Тому цього року поряд з професорами відомих американських медичних шкіл мали змогу працювати та навчатись лікарі українських лікарень та клінік.

 

Зокрема, Геннадій Фузайлов, професор Гарвардської медичної школи відзначив позитивні тенденції цьогорічного проекту «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям», адже п’ять років тому в рамках проекту працювало лише двоє лікарів, а  цього року до Львова приїхало 10 фахівців зі США. Частина з них – пластичні хірурги зі світовим іменем.

Про профілактику дитячих опіків розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб. Зокрема, про навчання батьків простим правилам, як вберегти свою дитину від опіків у побуті та як правильно надати першу медичну допомогу, коли опік уже стався. Також – про заходи з впровадження профілактичного проекту «Проти опіків» у цільових групах (дитячі садки, жіночі консультації тощо) – роботу, яка приносить видимі результати, адже на Львівщині кількість опікових травм у дітей у два рази нижча, ніж в інших регіонах України.

Бранко Бойовіч (Мічіганський університет) відзначив високий фаховий рівень українських лікарів: «Я гадав, що ми приїдемо і будемо вчити їх, але виявилося навпаки: ми також від них навчалися».

 

Нагадаємо, цьогоріч у межах проекту оглянуто 139 дітей з рубцевими змінами та контрактурами після опіків. 40 дітям проведені оперативні втручання. Усі лікувально-діагностичні заходи для дітей були  безкоштовними. Частину дітей відібрано для скерування на лікування у США.

Довідка

«Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» – унікальний проект, що гуртує кращих спеціалістів – дитячих анестезіологів, фахівців з інтенсивної терапії, дитячої та пластичної хірургії, медсестер.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0