У Львові побільшає дитячо-спортивних майданчиків

У Львові активно ремонтують та будують нові дитячо-спортивні майданчики. Кожен майданчик є особливим і призначений як для найменших відвідувачів, так і для старших. В серпні 2017 року буде введено в експлуатацію мультифункційний дитячо-спортивний майданчик за адресою вул. Чорновола, 45. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Кожен охочий зможе відвідати оновлений майданчик у своєму районі, а для старших відвідувачів будуть облаштовані майданчики для заняття різним видом спорту.

 

«Вже у серпні відбудеться відкриття мультифункційного спортивного майданчика за адресою пр. Чорновола, 45, вартість якого 1 млн. 300 тис. грн. Також зараз розроблено проектно кошторисну документацію ще по 4 спортивних майданчиках, за такими адресами: М. Вовчка, 3, де запроектовано зону з вуличними тренажерами, сучасним  комплексом для  занять «Street Workout», футбольним та баскетбольним полями. Планується відновлення скейт-майданчику на вул. Винниченка, 4 та облаштування сучасного баскетбольного майданчика, де будуть трибуни, відпочинкова зона з стаціонарними вуличними шаховими столами та вуличні тренажери біля «Порохової вежі» на вул. Винниченка. 4. Ну, і дитячо-спортивний майданчик на вул. Чорноморська, 12, де планується облаштування дитячої зони з резиновим покриттям, спортивної зони з комплексом «Street Workout» та міні-футбольним полем зі штучним покриттям», – зазначив Ігор Самотій, директор ЛКП «Спортресурс».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ