У Львові покажуть «Портрет солдата»

17 грудня о 14:00 в приміщенні Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6) відбудеться відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської «Портрет солдата». Фотографії носять напівдокументальний характер: портрети поєднані з цитатами воїнів, у яких відображені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.

«Портрет солдата» — фотографії чоловіків, котрі добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході нашої країни. Протягом останнього року автор записувала історії війни з вуст її учасників. На виставці представлено портрети лише деяких захисників нашої країни. Це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями.

Після презентації у столиці в березні цього року, виставка мандрує найбільшими містами України, а також рідними містечками та селами бійців – героїв виставки.
У Львові експозиція триватиме з 17 грудня до 4 січня 2017 року.

Організатори заходу ГО “ВГО Побратими” та МБФ “Мистецький тил”. Партнери заходу: Український кризовий медіа-центр, інтернет-портал Цензор.НЕТ, Театр-студія імпровізації “Черный Квадрат”, студія друку “Діагональ”, Національний військово-історичний музей України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ