У Львові працює 31 піскорозкидувач

Вночі та зранку (з 20.00 год 18 січня і до 06.00 год 19 січня) в місті працювало 9 одиниць снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 25 м3 піскосуміші. Станом на 09.00 год в місті також працюють піскорозкидувачі, які, в першу чергу, очищають підйоми та магістральні дороги: 31 одиниця техніки.

 

Станом на 07.00 год ранку у місті працювало 9 одиниць снігоприбиральної техніки. Зокрема у Галицькому районі працювала 1 одиниця техніки, у Франківському районі – 1 одиниця снігоприбиральної техніки; у Залізничному районі – 1 одиниця техніки, у Шевченківському районі – 2 одиниці снігоприбиральної техніки; у Сихівському районі – 4 одиниці техніки.

 

Станом на 09.00 год в місті також працюють піскорозкидувачі, які, в першу чергу, очищають підйоми та магістральні дороги. В Галицькому районі працює 6 піскорозкидувачів, у Шевченківському – 6, у Залізничному – 6, у Франківському – 4, у Личаківському – 5, у Сихівському – 4 піскорозкидувачі. Загалом зараз по місту працює 31 одиниця снігоприбиральної техніки.

Нагадаємо, стежити за роботКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ