У Львові презентували книгу «Львів – шахова столиця України»

Сьогодні, 11 березня, під час сьомої партії Чемпіонату світу з шахів серед жінок відбулася презентація книги Адріана Михальчишина «Львів – шахова столиця України». Книгу автор написав спеціально до проведення Чемпіонату світу у Львові, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«Не знаю, що це були за причини, що більшість гросмейстерів, починаючи з Леоніда Штейна чи багато інших, вийшли з Університету. І «Львівська Політехніка» також має багато традицій в проведенні видатних змагань. Одна із найвизначніших подій шахового життя Львова, матч двох найсильніших команд Радянського союзу Югославії в 63-му році був проведений у «Львівській Політехніці».

 

Я вдячний і пану Юрію, і пану Володимиру за те, що останнім часом почався серйозний розвиток шахів і в одному, і в другому університетах.

 

Останнім часом у всьому світі зрозуміли що шахи – важливий інструмент у школі, в шкільному виховані дітей. Без шахів навчальний процес в школі неможливий», – зазначив Андріан Михальчишин, автор книги «Львів – шахова столиця України».

 

У книзі зафіксовано досягнення Львівської шахової школи, те що вона зробила, яке її місце у світі і, основне, історії про тих людей, про видатних шахістів, які зробили певний внесок у розвиток шахів.

 

«Ця книга, яку я написав, писалася швидко, тому що хотілося її видати до матчу, щоб під час цього матчу публіка, іноземні кореспонденти могли побачити, що таке Львівська шахова школа.

 

В Україні, окрім Львівської шахової школи, є ще декілька шахових шкіл: Харківська, Київська і Одеська школи», – додав Андріан Михальчишин.

 

Нагадаємо, у всіх партіях право робити перший хід отримують почесні гості. 11 березня таку почесну місію отримали ректор Львівського національного університету ім. Івана Франка Володимир Мельник та ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ