У Львові презентували нові можливості телемедицини в Україні

Сьогодні, 31 травня 2017, у конференц-залі Львівського обласного клінічного діагностичного центру польські фахівці презентували нові можливості телемедицини в Україні. Про це інформує прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Захід пройшов за участі: директора з продажу та маркетингу групи  American Heart of Poland Бартоша Юрковского, доктора медичних наук Бартоломея Орліка, директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак та головного лікаря Львівського обласного клінічного діагностичного центру Романа Пукаляка.

Ірина Микичак розпочала захід з привітання польських колег та подякувала за можливість обміну досвідом в галузі телемедицини.

Бартош Юрковский, директор з продажу та маркетингу групи  American Heart of Poland, представив модель функціонування віддаленого кардіологічного обслуговування. Зокрема, було продемонстровано апарати дистанційного цілодобового моніторингу.

«Щороку ми маємо від 60 до 65 тис. госпіталізованих пацієнтів, проводимо понад 63 тис. коронарних процедур, 40 тис. – процедур з коронографії, 23 тис. – коронопластики, 16 тис. – з судинної хірургії та майже 2 тис. – кардіохірургічних процедур. Завдяки постійному моніторуванню пацієнтів за допомогою «ТелеЕКГ», ми досягаємо позитивних результатів лікування. Наша діяльність зосереджена на захворюваннях серця і кровоносної системи – від лікарського обстеження до операцій на відкритому серці», – зазначив Бартош Юрковский.

Про телемедицину в American Heart of Poland, клінічні обстеження і власний досвід розповів доктор медичних наук Бартоломей Орлік. «Телемедицина – це платформа, яка збирає всю інформацію про пацієнта.
Ефективна система телемедицини створена для моніторингу, неінвазивної оцінки і вироблення рекомендацій щодо модифікації процесу лікування».

Після виступів польських фахівців розпочалася дискусія щодо можливостей співпраці між українськими та польськими лікарями в рамках телемедицини. Також присутні мали змогу задати питання і отримати кваліфіковані відповіді.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ