У Львові придумали новий план на випадок надзвичайної ситуації

У Львівській міській раді затвердили положення про штаб з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 17 березня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент Вголосу.

 

Як йдеться у положенні, штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру (надалі – штаб) утворюється для безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, є робочим органом керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

До складу штабу входять представники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, керівники аварійно-рятувальних служб, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, начальники спеціалізованих служб цивільного захисту, представники установ та організацій.

 

Керівництво роботою штабу здійснює начальник штабу, якого призначає керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Начальник штабу є заступником керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Працівники, залучені до роботи у складі штабу, підпорядковуються начальнику штабуКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ