У Львові прийняли програму, за якою лікуватимуть людей із серцево-судинними захворюваннями

У Львові прийняли міську програму запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2017-2020 роки. Відповідну ухвалу сьогодні прийняли на виконавчому комітеті Львівської міської ради, передає Вголос.

 

Як йдеться в ухвалі,  серцево-судинні захворювання постійно знаходяться на першому місці у структурі смертності та щороку призводять до смерті біля 4 тисяч мешканців Львова, більша половина цих випадків зумовлена ішемічною хворобою серця, інфарктами міокарда та інсультами. Від інфаркту міокарда (ІМ) щорічно помирає 185-190 осіб, від інсульту – 360-400 осіб. Показник летальності у спеціалізованих стаціонарах ЗОЗ м. Львова залишається стабільно високим (8-10 %). Це вимагає комплексного підходу до вирішення проблеми профілактики.

 

Дану программу реалізовуватимуть через вииконання таких завдань, як:

 

– Вдосконалення системи надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання (надалі – ССЗ та СМЗ).

– Покращення санітарно-освітньої роботи серед населення з формування ідеології здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності населення стосовно ССЗ та СМЗ, шляхів їх профілактики.

– Поліпшення своєчасної ранньої діагностики ССЗ та СМЗ, підвищення кваліфікації медичних працівників з питань раннього виявлення захворювань та забезпечення лікування хворих у спеціалізованих закладах.

– Впровадження сучасних технологій та методів лікування ССЗ та СМЗ у практику закладів охорони здоров’я (надалі – ЗОЗ) м. Львова, скерованих на покращення результатів лікування хворих із зазначеною патологією.

– Покращення матеріально-технічної бази відповідних структурних підрозділів ЗОЗ м. Львова.

 

Фінансування даної програми здійснюватиметься із міського та обласного бюджетів.

Також програмою передбачено закупівлю медикаментів та медичного обладнання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ