У Львові продовжать програму «Дитячий тренер»

Місто підтримує ініціативних та молодих тренерів, які працюють з дітьми у нашому місті. Під час останнього засідання Громадська рада з питань розвитку спорту та фізичної культури м. Львова високо оцінила реалізацію унікальної програми, в рамках якої 100 кращих спортивних тренерів міста можуть отримати винагороду в сумі 25 тис. грн., повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Також було розглянути низку пропозицій щодо внесення змін до Програми «Дитячий тренер» у 2016 році. Зокрема заплановано, що молоді дитячі тренери, віком до 35-ти років мають змогу подавати заявки на участь у конкурсі щороку. Дитячі тренери, старші 35-ти років зможуть брати участь у конкурсі один раз на два роки. Також було розглянуто пропозицію, згідної якої за участь у міжнародних змаганнях буде нараховуватися різна сума балів у залежності від рівня заходів (Чемпіонати Світу, Чемпіонати Європи, Олімпійські Ігри та Кубки і змагання).

 

«Минулого року ми у Львові реалізували унікальну програму з підтримки дитячих спортивних тренерів. Адже сьогодні багато спортивних тренерів працюють не за фахом, у зв’язку з недостатньою фінансовою забезпеченістю тренерської діяльності. Це був перший рік реалізації програми і зараз на Громадській спортивній  раді ми проговорили основні зміни до програми, аби за результатами відбору комісія змогла відібрати найкращих дитячих тренерів за видами спорту», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

 

Ще одним важливим рішенням, яке було прийнято Громадською спортивною радою Львова є те, що до уваги будуть братися лише ті протоколи участі вихованців у змаганнях, які внесені до офіційних календарних планів федерацій з видів спорту чи органів в галузі фізичної культури та спорту.

 

Також, було вдосконалено систему розподілу балів для учасників конкурсу, з метою більш об’єктивного формування рейтингу переможців.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ