У Львові продовжують ремонтувати вул. Личаківську

На вул. Личаківській продовжують роботи з капітального ремонту дорожнього покриття та заміни усіх підземних комунікацій. Для проїзду транспорту повністю відкрито ділянку від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика, зокрема, відкрито для проїзду перехрестя вул. Б. Котика – вул. Мучна – вул. Личаківська. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«В цілому я задоволений тими роботами, які виконані сьогодні. Підрядники дали обіцянку, що до кінця січня завершать роботи і вийдуть на вул. Мучну – Котика. Ця обіцянка витримана. Сьогодні проїзд уможливлений. Наступний етап – це дійти до вул. Черемшини. Ця робота буде тривати два місяці. Є складність у тому, що дуже великі скальні породи. Сам колектор йшов змійкою, тепер ми його прокладаємо прямо. Вже підрядники зламали два бури. Не відомо, як буде далі. Плануємо на літо вийти на відновлення проїзду до вул. Пасічної, щоб відновити роботу трамваю. Дуже складні роботи. Таких робіт у нас складних ще не було – щоб у складній породі робити канали для колектора і всіх мереж.

 

Зараз ми працюємо з поліцією і буде чіткий план щодо схеми проїзду. Нема технології ремонту доріг без перекриття самої дороги. Колектор залягає глибоко, скальні породи. Мусимо перетерпіти, щоб мати кінцевий результат», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

«З 20 січня було частково відкрито для проїзду вул. Личаківську, на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика (односторонній рух). Для повного відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги необхідно було завершити роботи з влаштування колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вул. Б. Котика було проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований. Ці роботи завершено і ми відкрили повністю це перехрестя для проїзду авто. На перехресті вул. Б. Котика – вул. Мучна – вул. Личаківська встановили острівець безпеки для зручності пасажирів під час переходу вулиці.

 

Паралельно ведуться роботи на наступній ділянці дороги – вул. Б. Котика – вул. Черемшини», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

 

На ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська – Мечникова до вул. Б. Котика прокладено 490 метрів колектора, проведено 600 м водопроводу, по 300 м. з обох боків дороги з підключенням до житлових будинків. Зроблено 2000 м2 тротуару і 490 м колії. Замощено дорожню частину бруківкою – 3750 м2.

 

Основні роботи зосереджені на підключені каналізації від житлових будинків до загального колектора, влаштування колії та влаштування трамвайних плит.

 

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочали капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

 

Реконструкцію вулиці проводять у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

 

У серпні були повністю завершенні роботи на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощенні тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваїв.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ