У Львові пройдуть «Дні дитячої хірургії»

19-22 жовтня у Львові відбудеться Українсько-польська конференція «Дні дитячої хірургії». До участі запрошують дитячих хірургів, урологів, ортопедів-травматологів, комбустіологів з України, Польщі та інших країн Європи. Організаторами конференції є кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Всеукраїнська асоціація дитячих хірургів та Польське товариство дитячих хірургів. Про це інформує ЛМР.

Учасники конференції розглянуть актуальні питання хірургії новонароджених, дитячої ортопедії, травматології, пластичної хірургії, мініінвазивні оперативні втручання та багато інших. У перший день конференції організатори проведуть майстер-клас із «живою хірургією» – лапароскопічними та пластичними оперативними втручаннями.

На події виступлять професори з Польщі Даріуш Патковський (Вроцлавський медичний університет), Пьотр Чаудерна (Ґданський медичний університет), Томаш Кошуцький (клініки дитячої хірургії у м. Катовіце), Януш Богосєвіч (консультант Міністерства охорони здоров’я Польщі з питань дитячої хірургії), професор хірургії Університету Торонто Валід Фархат, професори Данило Кривченя і Василь Притула з Національного медичного університету імені О.Богомольця та інші.

Більше інформації можна отримати на офіційному сайті конференції  www.pedsurgery.in.uaКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ