У Львові проведуть Годину Землі

Міжнародний фонд WWF в Україні та ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» запрошують львів’ян приєднатися до Години Землі! Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. Цьогорічна акція пройде 19 березня о 20:30, і мільйони людей по всьому світу на годину вимкнуть світло в домівках та на робочих місцях.

 

Щоб підтримати кампанію, в темряву поринуть сотні знакових спорудах на кшталт Ейфелевої вежі та Сіднейської опери. Очікується що до всесвітньої акції доєднаються і основні споруди, заклади міста Лева. Кожен охочий може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові.

 

Цьогорічна тема Години Землі в Україні – Естафета добрих справ – це Інтернет-флешмоб, який закликає людей підтримати Годину Землі, здійснювати добрі, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими і передавати Естафету друзям. В Естафеті добрих справ можуть взяти участь усі бажаючі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади тощо. Для участі в Естафеті потрібно зняти відео до 20 секунд про свою добру еко-справу та викласти його в соціальних мережах із хештеґом #estafeta_dobra. Заоохочуються й фото матеріали.

 

Як зазначив координатор акції у Львові, Тарас Репицький – «Акція проводиться вже не вперше, і команда еко-активістів працює над тим щоб з кожним роком все більше осіб долучались і взнавали не тільки про цю акцію, а й про екологічну ситуацію в Україні, світі. Важливо щоб люди частіше задавали собі питання як же ефективніше використовувати енергію, як бути енергозаощадливим, думали не лише про теперішнє, а й про своє майбутнє, кращу долю своїх дітей, всього суспільства».

 

В рамках проекту «Школа Змін», до шкіл Львова навідаються еко-активісти з лекціями та тренінгами для школярів. Окрім того планується й масова акція 19 березня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ