У Львові проведуть повторний конкурс на концепцію громадського простору пам’яті Небесної сотні

Виконавчий комітет міськради затвердив рішення про організацію відкритого архітектурного конкурсу на найкращу концепцію громадського простору із вшанування пам’яті героїв Небесної сотні у Львові. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Цим же рішенням затверджено й програму та умови конкурсу, вимоги до конкурсантів, склад журі, а також список громадських експертів, які долучаться до розгляду поданих робіт.

 

На реєстрацію та проектування у потенційних учасників буде 2 місяці з дня офіційного оголошення конкурсу. Опісля буде передбачено час на підготовку конкурсних проектів для роботи журі та на громадське обговорення робіт. Оголосити результати мають намір у лютому 2017 року.

 

Відзначимо, що призовий фонд конкурсу становитиме 180 тис. грн.: з них 90 тис. – перша премія, 60 тис. – друга премія, та 30 тис. – третя премія. Переможців також відзначать почесними грамотам, дипломами та іншими відзнаками.

 

Нагадаємо, що йдеться про створення громадського простору увічнення пам’яті героїв Небесної сотні з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вул. Кривоноса («Губернаторські вали») у Львові.

 

Офіційна веб-сторінка конкурсу: http://city-adm.lviv.ua/topic/Небесна%20Сотня.

 

Організатор – управління архітектури Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, тел. (032)297-59-63, каб. 404).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:41, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:24, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0