У Львові провели дослідження конференц-індустрії

Протягом 2015 року Інститут міста на замовлення ЛКП «Агенція із підготовки подій» проводив дослідження конференц-індустрії міста Львова. За цей час було опитано 12 організаторів та 410 делегатів найбільших конференцій, які відбувалися у Львові протягом року, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Згідно із результатами дослідження, більшість опитаних перебуває у Львові від 2 до 3 днів (78%). Середня тривалість перебування делегатів у місті під час конференції становить 2,29 дня.

 

Здебільшого делегати дістаються до Львова потягом (67%), власним або службовим авто (25%), рейсовим автобусом скористались 5%, а літаком – 3% від усіх опитаних відвідувачів конференції.

 

Для нічлігу респонденти зазвичай обирають готелі (65%), на другому місці – орендовані квартири (13%), на третьому – хостели (10%), зрідка делегати зупиняються у друзів чи родичів (9%), ще частина не залишається на ніч у місті (3%).

 

Що стосується структури витрат, то під час відвідування конференції у Львові, респонденти схильні витрачати найбільше коштів на саму участь у заході (28% від загальної суми витрат, що становить близько 1700 грн.) та проживання в місті (25% від загальної суми витрат, що становить трохи більше ніж 1500 грн.). Одна особа витрачає в середньому 791 грн. протягом одного дня перебування у Львові (у порівнянні з 650 грн у 2014 році).

 

Протягом 2015 року у Львові відбулося 237 конференцій, у яких взяли участь близько 38 тис. делегатів. Найпопулярнішими галузями конференцій, відповідно до даних ЛКП «Агенція з підготовки подій», є медицина (40% від загальної кількості заходів), наука (38%), ІТ (10%), бізнес (8%) та економіка (4%).

 

Економічна вигода для міста від проведення 10 конференцій (організатори яких надали інформацію про виручені та витрачені кошти) у 2015 році становила 10 489 778, 00 гривень.

 

«Таке дослідження було критично важливим для кращого розуміння учасників та організаторів конференцій, які є нашою цільовою аудиторією. Завдяки йому ми можемо краще розуміти, який пакет послуг може запропонувати місто, щоб делегати залишилася максимально задоволеним, а організатори – знову обирали Львів для своїх конференцій», – зазначила Ліна Остапчук,  директор ЛКП «Агенція з підготовки подій».

 

Довідка: ЛКП «Агенція з підготовки подій» (LvivConventionBureau) є підрозділом Львівської міської ради, метою якого є розвиток конференц-індустрії міста та супровід організаторів у проведенні конференцій у Львові.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ