У Львові реорганізують вечірню школу

У Львові реорганізують вечірню (змінну) середню загальноосвітню школу № 28 шляхом приєднання її до загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 87. Відповідне рішення прийняли під час сесії депутати Львівської міської ради, передає Вголос.

 

«Реорганізувати вечірню (змінну) середню загальноосвітню школу № 28 м. Львова, засновану на комунальній формі власності, способом приєднання її до загальноосвітньої середньої школи I-III ступенів № 87», – йдеться у рішенні сесії.

 

Як йдеться у пояснювальній записці до рішення сесії, метою прийняття ухвали є оптимізація мережі закладів освіти району на 2017-2018 н. р., забезпечення ефективного навчання учнів за вечірньою, заочною та дистанційною формами навчання, створення належних умов та покращення матеріально-технічної бази для навчання на підставі клопотання відділу освіти Галицького району управління освіти ДГП ЛМР.

 

«Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 28 (надалі – В(З)СЗШ № 28) розташована на пл. Данила Галицького, 4 у м. Львові. У В(з)СЗШ № 28 працюють 12 учителів. У школі навчається 205 учнів в 10-12-х класах. Навчання проводиться за вечірньою та заочною формами. Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів № 87 (надалі – ЗНЗ І-ІІІ ст. № 87) розташована на вулиці Замарстинівській, 11 у м. Львові. У школі навчається 439 учнів у 17 класах денної форми навчання. Загальна потужність навчального закладу становить 560 учнів», – йдеться у пояснювальній записці.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ