У Львові розкажуть про медичні рятувальні дії під час терористичного акту

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького спільно зі студентами-парамедиками Вищої школи стратегічного планування (Польща) запрошують на майстер-клас, присвячений медичним рятувальним діям під час терористичного акту з великою кількість потерпілих. Про це інформують у прес-службі ЛМР.

Двогодинний майстер-клас відбудеться 26 квітня на площі перед Центром творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29). Початок – о 9.30 год.

«У зв’язку з ускладненою геополітичною ситуацією у світі та, зокрема, в Україні, дуже важливо, аби населення, працівники поліції, рятувальники, та, особливо, медичні працівники, володіли знаннями та навичками надання допомоги при терористичному акті з великою кількістю потерпілих», – розповідають організатори.

Майстер-клас проходитиме в межах 79-тої Загальноуніверситетської наукової конференції студентів та молодих вчених, участь у якій візьмуть понад 600 учасників із вищих медичних навчальних закладів України та Польщі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ