У Львові школярі позмагаються у знанні Правил дорожнього руху

20 та 22 вересня відбудеться міський брейн-ринг серед школярів на тему «Руху правила вивчай, їх шануй та поважай» в приміщені 58-го Будинку офіцерів (вул. Театральна, 22) початок о 15.30 год.

 

Брейн-ринг проводиться в рамках міського етапу Всеукраїнської профілактичної кампанії «Увага! Діти на дорозі» та має на меті привернути увагу школярів до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, вміння надавати першу домедичну допомогу травмованим у ДТП, знання основних вуличних знаків та попередження дитячого травматизму. За Кубок на «Кращого знавця ПДР» змагатимуться 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова. Оцінюватиме брейн-ринг професійне журі, до складу якого ввійдуть представники патрульної поліції, управління освіти, центру безпеки життєдіяльності, а також учнівського самоврядування.

 

Змагання організовує Львівський міський координаційно-методичний центр «Галицьке юнацтво» спільно з Головним управлінням Національної патрульної поліції у Львівській області та за підтримки управління освіти ЛМР.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ