У Львові шукатимуть можливість мінімізувати витрати мешканців на послуги з теплопостачання

У Львові шукатимуть шляхи для мінімізації витрат мешканців на послуги з теплопостачання. Відповідне доручення міський голова Львова Андрій Садовий дав директору ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степанові Пакіжу сьогодні, 25 лютого, під час пленарного засідання сесії ЛМР.

 

«Уявіть, що в тих квартирах живуть керівники бухгалтерії «Львівтеплоенерго», відділу, який здійснює нарахування, відділу, який здійснює контроль. І нехай вони подумають з точки зору здорового глузду спільно з районною адміністрацією та ЖЕКом чи ОСББ, як мінімізувати витрати людей. Бо виходить аномальна ситуація: заходить тепло в будинок, і половина того тепла витрачається на сходові клітку. Згідно з законом, зауважень до «Львівтеплоенерго» немає, але нам важливо приймати рішення не тільки законні. Нам важливо приймати рішення моральні. Люди за останній рік, дякуючи діяльності нашого Уряду та Нацбанку, збідніли в три рази, на ліки грошей не мають, для них зайвих 100-200-300 грн – це катастрофа. Тому зберіть робочу групу, подумайте, що можна зробити, щоб стати на захист простих людей і їм допомогти», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий



Коментарі



Петро коментує:
0:34, п`ятниця, 26 лютого 2016
 

Хто розробляє тарифи на центральне опалення? В будинку Зигзаг,18 за січень оплата за центральне опалення згідно вказаних у квитанції норм менша, ніж оплата за показниками будинкового лічильника тепла.
В Києві такий нонсенс пояснили теплою погодою та наданими знижками, напевно, за результатами зведеного балансу котельні. Тоді чому тільки тим споживачам, що не мають обліку тепловитрат?.
В той же час, мешканцям надана субсидія на опалення, яка втричі перевищує фактичну вартість послуги. Невже відбувається доплата за те, що мешканців обігрівають, а не часткова компенсація за надані комунальні послуги? Дуже неприємно попахує!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



18:34, понеділок, 23 жовтня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:42, понеділок, 23 жовтня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:42, понеділок, 23 жовтня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0