У Львові шукають помічників Святого Миколая

У Львові триває Благодійна акція «Подаруй дитині свято», яка вже вп’яте об’єднює сотні охочих допомогти дітям, які цього потребують найбільше, повідомили організатори.

 

Цьогоріч волонтери зібрали листи від дітей з малозабезпечених багатодітних сімей Львова та дітей внутрішньо переміщених осіб з Криму та Сходу України.

 

Дитячі мрії і побажання різні –  хтось мріє про квиток у кіно, хтось просить у Св. Миколая банку меду, хтось, щоб закінчилась війна і можна було повернутись додому.

 

Загалом близько 90 листів опубліковано на сторінці Благодійної акції https://www.facebook.com/PodarujDitiniSvato/. За тиждень акції 50 осіб зголосилось виконати побажання дітей. Запрошуємо усіх охочих допомогти  обрати листа, який йому до вподоби та під силу до виконання та стати помічниками Святого Миколая для діток, які цього потребують!

 

Бажаючі допомогти можуть обрати листа  на сторінці акції чи просто здійснивши одне з побажань котроїсь дитини, або ж принести канцтовари, розвиваючі ігри, книжики, солодкі подарунки в «Офіс Святого Миколая».

 

Офіс Святого Миколая  цього року знаходиться в Львівському обласному молодіжному центрі за адресою м. Львів, вул. Винниченка 12. Подарунки можна приносити з 8 до 15 грудня з 10.00 до 19.00.

 

Організатори акції: ГО  «Львівський молодіжний клуб»,  ГО «Центр громадської дії», ГО «ГО  “Мистецьке об’єднання Текстура”, Львівський обласний молодіжний центр та Молодіжний театр “Мельпомена”.

 

Детальніше за номером: 067 58 33 006 (Мар’яна Павловська – координатор Благодійної акції)КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ