У Львові сім’ї переселенців відвідають «Вечір коляди»

У неділю, 7 лютого 2016 року, о 19.00 годині працівники відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть благодійний захід «Прощання з колядою», повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Під час заходу сім’ї вимушених переселенців зі Сходу України та Криму відвідають концерт «Вечір коляди» молодіжного церковного хору «Містична троянда» при храмі св. Андрія у Львові та матимуть змогу відчути містерію Різдва, долучитись до традицій та спільної львівської колядки.

 

«Упродовж новорічно-різдвяних свят соціальні фахівці проводили заходи, до яких активно залучали сім’ї внутрішньо переміщених осіб. Це було гарною нагодою для родин та дітей зокрема познайомитися ближче із культурою та традиціями Галичини, відчути особливий дух Різдва, завдяки якому наше місто оселяється у серцях назавжди. «Прощання з колядою» стане вдалим підсумком зимових свят, а спільна молитва – подякою та проханням на мирне життя у вільній країні», – зазначила Оксана Рубай, в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ