У Львові стартував Форум електронного врядування 451°Е

Сьогодні, 20 жовтня, у Львові на Заводі «РЕМА» стартував Форум електронного врядування 451°Е, що триватиме впродовж сьогоднішнього й завтрашнього днів. На відкритті Форуму з вітальними словами виступив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, який наголосив на важливості системи та сегментів глобальної інформаційної мережі, що забезпечує максимальну прозорість роботи влади міста, країни і світу загалом. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Сьогодні ми говоритимемо про інновації, про розумні міста, але так склалося, що ми говоритимемо про історію. Ми будемо говорити про успішні історії. Коли ви дивитеся на  наш логотип «451Е – вперед до майбутнього», то розумієте, що будь-яка енергія не зникає, не перетворюється, і коли вона є, то треба з нею працювати. Сьогодні ми не випадково на цій експериментальній локації – Заводі «РЕМА», адже ми звикли працювати там, де вже все готово, а сьогодні ми все зробили власноруч», – зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

 

Цьогоріч Форум електронного врядування 451°Е наголошує на народженні інновацій на перетині сфер. Форум принесе нові погляди на керування містом майбутнього. Найкращим способом передати дух такого формату є нова локація форуму – ревіталізований ZAVOД(вул. Заводська, 31).

 

Впродовж двох днів на Форумі електронного врядування 451°Е говоритимуть про Smart City; про те, де і як знайти гроші на проекти; обговорюватимуть стратегію України щодо відкритих даних; креативні простори на місцях промислових зон тощо.

 

Детальнішу програму Форуму можна знайти тут.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ