У Львові стартує програма навчання плаванню

З 1 червня у Львові стартує «Програма навчання плаванню дітей у м. Львові 2016 року». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Цьогоріч за підсумками проведеного тендеру договір на реалізацію цієї програми укладено з басейном палацу спорту ЛОО ФСТ «Динамо» по вул. Вітовського, 53. Відтак вартість навчання становитиме 40 грн. за 1 годину. Зокрема навчання за програмою передбачає 10 відвідувань басейну з професійним тренером. Скористатися ж програмою мають змогу діти відповідних категорій віком 9-15 років.

 

На реалізацію програми в 2016 році в міському бюджеті передбачено 400 тис. грн., тож навчитися плаванню зможе більше 1000 дітей.

 

«Дуже важливим є фізичний розвиток дітей. На жаль не всі батьки мають можливість навчити плаванню дітей в ранньому віці оскільки це достатньо коштовно. Тому місто вже вкотре реалізовує програму навчанню плавання дітей соціальних категорій. Нашим завдання є створення можливості для всіх львів’ян для занять фізичною культурою», – зазначає Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту.

 

Для участі в програмі слід через районні відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді подати заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» і пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідних категорій. Учасники антитерористичної операції подають заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» та копію номера ідентифікаційної картки львів’янина – учасника антитерористичної операції (при умові наявності на картці всіх документів, необхідних для участі у Програмі) або пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідної категорії.

 

Скористатися цією програмою на безкоштовній основі можуть діти таких категорій:

діти з малозабезпечених та багатодітних сімей;

діти-сироти;

діти, позбавлені батьківського піклування;

діти-інваліди, які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань;

діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії;

талановиті та обдаровані діти (*документи подаються через Установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів);

діти, батьки, яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

діти учасників АТО.

 

За детальнішою інформацією можна звертатися за місцем проживання у відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за такими телефонами:

 

Галицький відділ соціальної роботи (вул. Ф. Ліста, 1, каб. 56), тел. 254-60-62;

Залізничний відділ соціальної роботи (вул. Виговського, 34, каб. 421), тел. 295-72-93;

Личаківський відділ соціальної роботи (вул. К. Левицького, 67, каб. 417), тел. 254-62-61;

Сихівський відділ соціальної роботи (просп. Черв. Калини, 66, каб. 213), тел. 254-64-56;

Франківський відділ соціальної роботи (вул. Ген. Чупринки, 85, каб. 200а), тел. 237-13-36;

Шевченківський відділ соціальної роботи (вул. Липинського, 11, каб. 409), тел. 297-56-88.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:49, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:07, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0