У Львові стартує юнацький національно-патріотичний проект «Школа юного десантника»

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій запускає проект Школа юного десантника» – програму національно-патріотичного виховання підлітків. Запрошують до участі хлопців і дівчат віком від 13 до 15 років. Початок – у січні 2017 року. До 20-го грудня триватиме набір. Участь – безкоштовна. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Школа покликана навчити юнаків основам виживання в різних умовах, ознайомити з аспектами військової служби, дати підліткам можливість спробувати свої сили у різних видах спорту. Завданням є патріотичне та військове виховання молоді Львова.

 

Програма розрахована на 1 рік. Кожен місяць присвячено певній темі, з якої організовано від 1 до 3 заходів.

 

Умови участі: згода батьків; співбесіда з інспекторами Центру; медогляд; характеристика від шкільного психолога.

 

Група розрахована на 20 підлітків. Для кожного учасника передбачена форма та іменний жетон – ці речі лишаються в учасника від початку занять і після завершення. По завершенні підлітки отримають сертифікат про проходження повного курсу «Школи юного десантника». Під час заходів та занять передбачено харчування.

 

Також – приймають пропозиції про розширення програми від організацій та інструкторів, які готові надати безоплатно свої послуги з проведення занять.

 

Сторінка проекту у Facebook:

https://www.facebook.com/Youngparatrooperschool/

Щоб взяти участь, потрібно заповнити заявку за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeoMSA8FchFANd6EzCe-JzhXU_anN1YvgFwyeWTc0AWJv6kw/viewform?c=0&w=1КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ