У Львові студенти ветуніверситету передали військовим маскувальну сітку для танка

Студенти й викладачі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького зв’язали чергову маскувальну сітку для танка, яка поїхала в зону АТО. Про це повідомила прес-служба вишу.

 

Її в зону бойових дій передали за посередництвом керівника ГО «Правда-сила» Ярослава Полінса, колишнього бійця 80-ї Львівської аеромобільної бригади, який нині є волонтером.

 

«Атошники» колишніми не бувають. Багато моїх друзів-бійців залишилися там, на передовій, і тепер воюють за контрактом. Чимало з них сьогодні перебувають на передовій, поблизу Маріуполя й Авдіївки. Маскувальні сітки їм дуже потрібні. Я щиро вдячний викладачам і студентам Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій. Нині, на жаль, в тилу забувають, що йде реальна війна. Але я переконався: ті люди, які й раніше щиро допомагали нашим військовим, і тепер допомагають армії», – сказав Ярослав Полінс.

 

Передана в зону АТО маскувальна сітка для танка є вже 11 за рахунком. Робота над однією займає кілька місяців, бо її розміри є доволі великими і студенти плетуть її у вільний від занять час.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ