У Львові створять муніципальні управляючі компанії для обслуговування житлового фонду

До закону про реформування сфери житлово-комунального господарства наразі не прийнято жодних нормативних актів Кабінету міністрів. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, це є великою проблемою. Місто зі свого боку планує створити 6 муніципальних управляючих компаній, які надаватимуть послуги з обслуговування житлового фонду тим мешканцям, які не створять до певного часу ОСББ, або не виберуть приватної компанії-управителя. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«До цього закону не прийнятий жодний нормативний акт Кабінету міністрів, що є великою проблемою. Місто зі своєї сторони буде створювати муніципальні управляючі компанії, щоб людина мала вибір: керувати самостійно, брати приватну компанію або працювати надалі з містом.

 

На сьогодні треба зрозуміти: будинок є власністю громадян, які в ньому проживають, вони мають сприймати його як свій, тоді буде зовсім інше відношення до чистоти, до порядку.

 

Мешканці сплачують квартирну плату, і за ці кошти здійснюється обслуговування будинків. Є екстремальні ситуації, тоді ми виділяємо кошти з місцевого бюджету і допомагаємо, але, в принципі, міські кошти мають витрачатися на інфраструктуру: дороги, комунікації, мережі, ремонти в школах і садочках, а будинок, якраз, є власністю мешканців», – сказав міський голова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ