У Львові Святійший Патріарх Київський Філарет вручив подарунки дітям

Сьогодні,12 вересня, у Львівській міській раді Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вручив подарунки дітям з Дитячого будинку сімейного типу. Захід відбувся в рамках всеукраїнської ініціативи «Ранець доброти». Дев’ятеро дітей отримали ранці зі шкільним приладдям, книжками, горнятками та іншими необхідними речами. Особливий подарунок також отримала мама-вихователька Катерина – Закон Божий. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛМР.

 

«Хочу вам вручити Закон Божий, щоб ви виховували дітей у дусі Закону Божого, щоб вони були людьми віруючими і добрими. Якщо ви виконаєте цей обов’язок, який ви взяли на себе, то отримаєте Царство Небесне», – звернувся Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет до мами Катерини, яка виховує 10 дітей у ДБСТ.

 

Подарунки з рук Патріарха отримали 9 дітей ДБСТ.

 

«Перед початком навчального року ми виступили з ініціативою вручати «Ранець доброти» для дітей, батьки яких загинули в АТО, захищаючи нашу українську землю. Ми звернулись до підприємців, до небайдужих людей, щоб вони долучились до акції. Ця акція набрала широких розмірів. Тепер ми хочемо звернутись до нашого українського суспільства з закликом допомагати сиротам. Ми не хочемо вважати їх сиротами. Як символ доброти, хочемо вручити вам ці ранці, хоч навчальний рік вже почався», – зазначив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет і вручив дітям з ДБСТ м. Львова подарунки.

 

«Хочемо закликати українців допомагати дітям-сиротам, тим самим виявляти любов, яку заповідав Господь наш Ісус Христос – «полюби ближнього свого, як самого себе». Любов у нас в серцях є, а чи є вона, чи її нема – не видно. А через такі акції виявляється ця християнська любов. Українці повинні виявляти свою любов до ближніх через такі акції. Найбільше вона виявляється, коли людина зустрічається з людиною, яка страждає. Легше співстраждати, ніж співрадуватись. Радіти з ближнім тяжче, ніж співстраждати. Чому тяжче радіти з ближнім, бо заздрість перешкоджає. То ми починаємо акцію виявлення любовіКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ